fbpx

Bonding czyni cuda!

bonding sztuczne szkliwo

Bonding - sztuczne szkliwo, które czyni cuda!

bonding
Bonding – zabieg doskonały? 🧚🦷 100% biomimetyczny – obojętny dla organizmu biomateriał Enamel Hri i nowy uśmiech od zaraz!

Bonding kompozytowy to kosmetyczny zabieg stomatologiczny wykonywany w celu poprawy wyglądu i zdrowia jamy ustnej. Wykorzystuje wysokiej jakości, estetyczny materiał wiążący na bazie żywicy wypełniającej w kolorze zęba (zwany żywicą kompozytową lub materiałem kompozytowym).
 
Jako nieliczni w Polsce pracujemy tylko z kompozytem ENAMEL hri. Jest to ultranowoczesny produkt, biomaterial pozbawiony żywicy bis GMA. Bezkonkurencyjny jeśli chodzi o jakość.

Jedyny,który określany jest jako sztuczne szkliwo, nie tylko z racji swoich właściwości estetycznych (przezierność), mechanicznych (trwałość), ale głównie dlatego, że jest zupełnie neutralny dla organizmu.

Obecny w większości innych materiałów (za to tańszych) Bisfenol A może wywoływać wiele skutków ubocznych, takich jak zaburzenia układu odpornościowego i nerwowego, wywoływać mutacje w heliksie DNA, zwiększa także ryzyko zachorowań na nowotwory, obniża płodność i stymuluje przedwczesne dojrzewanie płciowe.

W naszej Klinice bonding i kosmetyczne poprawki estetyki uśmiechu przy użyciu najlepszego z dostępnych materiałów wykonują wszyscy lekarze, dlatego znalezienie wygodnego terminu nie będzie problemem.

 
✨ Wszechstronny: Bonding dentystyczny może ukryć szeroką gamę kosmetycznych niedoskonałości, w tym zamykanie diastemy, wyrównywanie długości, korekta odprysków i pęknięć, oraz przebarwień zębów.

✨ Minimalnie inwazyjny i odwracalny: Podczas gdy licówki porcelanowe i korony dentystyczne wymagają znacznych zmian w zębach, bonding zębów zazwyczaj nie wymaga usuwania szkliwa i jest odwracalny.
✨ Ekonomiczny: Bonding stomatologiczny to jedna z najtańszych dostępnych procedur stomatologii estetycznej.
✨ Szybki i wygodny: Inne zabiegi kosmetyczne, takie jak licówki i korony, wymagają wielokrotnych wizyt. Bonding można wykonać podczas jednej wizyty.

✨ Całkowicie bezbolesny – nie wymaga stosowania żadnego znieczulenia.


bonding sztuczne szkliwo
⚕️ Macie pytania lub wątpliwości? Odpowiemy na wszystkie z przyjemnością
Prosimy o kontakt pod nr telefonu 604 555 704 lub kontakt przez messengera. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18
Warszawa, ul. Grzybowska 2
Polski English
anabolic steroidssteroids side effectsside effects of steroidsliver king steroidswhat do steroids dolegal steroidswhat are steroidssteroids for saletopical steroidswhat are steroids used for