fbpx

Tomograf 3D

W gabinecie Yourdentist posiadamy najbardziej zaawansowany na rynku tomograf 3D. Sprzęt zdolny jest wykonać zdjęcie 2D i 3D jednocześnie z zachowaniem bardzo niskiej dawki promieniowania, więc jest w pełni bezpieczny tak dla pacjenta, jak i lekarza stomatologa. Ergonomiczne ramię zapewnia szeroki zakres skanu, a automatyczna redukcja artefaktów medycznych ( sztucznych wytworów metod badania, np. cieni powstajacych z wyniku poruszenia się pacjenta czy obiektów niepochodzenia naturalnego) pozwala lekarzowi na profesjonalną i bezbłędną diagnozę, która jest warunkiem udanego leczenia.

Lekarz stomatolog uzyskuje doskonałą jakość skanu w stosunku do czasu jego wykonania. W tylko 6 sekund dostaje pełny obraz uzębienia pacjenta oraz jego szczęki. Szeroki zakres widzenia pozwala na pełną diagnozę potrzebną do prawidłowego i efektownego dalszego leczenia. 

Tomograf jest niezbędny przy leczeniu endodontycznym (kanałowym), chorób przyzębia, chirurgii, ortodoncji oraz implantologii.


Badanie trwa zaledwie kilka minut i nie jest w żaden sposób uciążliwe dla pacjenta.

Nasz zespół

Marzena Kupis BIO
Marzena Kupis
Stomatolog
Zdjęcie Chirurga
Marek Hołubowicz
Chirurg stomatolog
Magdalena Rutkowska BIO
Magdalena Rutkowska
Ortodonta

Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną na każdym etapie. Każdy z naszych pacjentów otrzymuje podczas indywidualnych konsultacji wszelkie informacje niezbędne do zachowania pięknego uśmiechu. Zawsze pracujemy w duecie lekarz i asystent do wyłącznej dyspozycji pacjenta. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który dba o regularne podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach, targach i spotkaniach. Dzięki sprawdzonym i nowoczesnym rozwiązaniom zapewniamy całkowicie bezbolesne leczenie przy użyciu wysokiej jakości sprzętu i materiałów.

Umów wizytę

+48 604 555 704

Polski English
anabolic steroidssteroids side effectsside effects of steroidsliver king steroidswhat do steroids dolegal steroidswhat are steroidssteroids for saletopical steroidswhat are steroids used for