fbpx
lek. med. Tomasz Kubik

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Ukończył Wydział Lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 1998 roku. Od zawsze pracował w Centralnym Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (dawniej Akademii Medycznej) w II Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii, gdzie po 6 latach uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Przez kilkanaście lat nabywał doświadczeń zawodowych w znieczulaniu dorosłych i dzieci odbywając różne staże specjalizacyjne i certyfikowane kursy w Polsce i Europie. Wciąż pracuje w szpitalu klinicznym, znieczulając pacjentów do dużych zabiegów operacyjnych w chirurgii ogólnej, onkologicznej, naczyniowej i transplantacyjnej, także w neurochirurgii i laryngologii, prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami i młodymi lekarzami. Przez wiele lat udzielał pomocy w zespołach reanimacyjnych pogotowia ratunkowego i szpitalnym oddziale ratunkowym.

Lek.med. Tomasz Kubik od 2004 roku samodzielnie rozwija własną, specjalistyczną praktykę lekarską w anestezjologii. Znieczula pacjentów w kilkudziesięciu renomowanych klinikach stomatologicznych aglomeracji warszawskiej, współpracuje też z klinikami urologicznymi i plastycznymi.
Swój zespół anestezjologiczny dobierał długo i starannie, zwracając szczególną uwagę na zaangażowanie, doświadczenie i predyspozycje psychologiczne do pracy w prywatnej praktyce. Zdobywana przez lata wiedza i doświadczenie pozwoliły mu wypracować najlepszy sposób przeprowadzenia znieczulenia ogólnego – specjalnie dobrany do warunków ambulatoryjnych, kiedy tylko narkoza daje możliwość skutecznego leczenia. Oferuje on pacjentom Your Dentist bezpieczne znieczulenie ogólne stosując nowoczesne metody anestezjologiczne i kompaktowy sprzęt spełniający odpowiednie standardy, który dziś wykorzystuje do pracy w gabinecie.
Medycyna potrafi zwykle w pełni pokonać ból związany z wykonywanymi zabiegami, ale opanowywanie lęku pacjentów nadal stanowi istotny problem, szczególnie u dzieci. Często jest przyczyną niepowodzenia całej planowanej terapii.

Pacjent ma pełne prawo do nowoczesnego leczenia stomatologicznego bez bólu i niepotrzebnego stresu.

Polski English
anabolic steroidssteroids side effectsside effects of steroidsliver king steroidswhat do steroids dolegal steroidswhat are steroidssteroids for saletopical steroidswhat are steroids used for