fbpx
Natalia Wielik YourDentist Warszawa higiena ortodoncja
Natalia Wielik

🦷 Skończyła Higienę Stomatologiczną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, Pracę licencjacką pisała w Zakładzie Chirurgii WUM. Od 2021 roku jest  asystentką, a od 2023 roku też certyfikowaną  higienistką.

Z pasją i niespotykaną dokładnością dba o uśmiechy naszych Pacjentów, zarówno przy aparatach ortodontycznych Invisalign, jak i podczas leczenia endodontycznego i zachowawczego, wspierając Lekarzy przy zabiegach.

📚 Obecnie poszerza horyzonty studiując Finanse i Rachunkowość, bo przecież zdrowe zęby i zdrowe finanse to najlepsze inwestycje w siebie. 

Zawsze pomocna, cierpliwa a jej supermocą jest nieskończenie dobry humor i pozytywne nastawienie 

„Dla mnie zadowolenie naszych Pacjentów, to klucz do sukcesu, a każdy uśmiech, jaki im przywrócę, to dla mnie małe zwycięstwo.

Najtrudniej jest zawsze na początku, bo Pacjenci niepotrzebnie utożsamiają wizytę u Dentysty z bólem, a przecież dzisiejsze znieczulenia, technologie i nauka pozwalają nam na absolutnie bezbolesne leczenie”.

📖 Kocham czytanie książek, a mój ulubiony serial to „Przyjaciele” – bo jak mogłabym nie kochać humoru Rossa, uroku Chandlera i zawsze modnej Rachel? 😂💕

Po godzinach interesuje się kosmetologią i makijażem, chociaż to bardziej moje hobby niż praca. Ale przecież każda higienistka zasługuje na chwilę dla siebie, prawda? 

 

Metamorfozy uśmiechów pacjentów dr Adi - wkrótce
KURSY, SZKOLENIA, CERTYFIKATY
Polski English
anabolic steroidssteroids side effectsside effects of steroidsliver king steroidswhat do steroids dolegal steroidswhat are steroidssteroids for saletopical steroidswhat are steroids used for