lek. stom. Marzena Kupis

Doktor Marzena Kupis ukończyła Akademię Medyczną w 1997 roku. 20 lat w zawodzie. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej – licówki porcelanowe (pełnoceramiczne), licówki kompozytowe, odbudowy estetyczne sztucznym szkliwem (tzw. bonding), a także w pełnoceramicznych uzupełnieniach protetycznych (korony porcelanowe i pełnoceramiczne). Uczestniczka wielu szkoleń i sympozjów, głównie z zakresu protetyki, licówek, implantów oraz zaburzeń zwarcia (okluzja). 

Praca to dla dr Marzeny Kupis połączenie wiedzy, doświadczenia, pasji, a także możliwości, które niosą za sobą nowoczesne rozwiązania współczesnej stomatologii. Jej celem jest zapewnienie pacjentom pięknego i zdrowego uśmiechu. Najlepiej czuje się w stomatologii zachowawczej z minimalną preparacją zębów oraz w stomatologii estetycznej. Ceniona w Polsce i za granicą. Z racji swojego doświadczenia, chętnie proszona jest o komentarze i opinie dotyczące szeroko pojętej stomatologii. Występowała jako ekspert w wielu mediach. W Wysokich Obcasach i w Dzień Dobry TVN wypowiedziała się co do zasadności powrotu gabinetów stomatologicznych do szkół, w Dzień Dobry Polsko wyjaśniła, jak stomatologia estetyczna i odbudowa zębów sztucznym szkliwem wpływa na rysy twarzy. W Pytaniu na śniadanie wyjaśniła, jakie leki mają negatywny wpływ na zęby. Konsultowała teksty medyczne w prasie, między innymi w Dobrym Tygodniu.

Ma duże doświadczenie w leczeniu pacjentów w znieczuleniu ogólnym (narkoza).

Wyspecjalizowała się w stomatologii estetycznej, w licówkach porcelanowych i pełnoceramicznych,  implantach, koronach porcelanowych, licówkach kompozytowych. 

Szczególnie ceni sobie możliwość pomocy pacjentom poprzez metodę odbudowy zębów sztucznym szkliwem

Przywróciła piękne uśmiechy i wiarę w siebie setkom osób. 

Metamorfozy uśmiechów pacjentów dr Marzeny Kupis
Zawód stomatologa wymaga ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji i samodoskonalenia. Lek. stom. Marzena Kupis, w czasie kilkudziesięciu lat praktyki lekarskiej, uczestniczyła w kilkunastu potwierdzonych certyfikatami sympozjach, szkoleniach i kursach, które zaowocowały rzetelną wiedzą i praktyką.
Polski English