fbpx
ortodoncja Invisalign warszawa magdalena rutkowska ypurdentist
lek. stom. Magdalena Rutkowska

Ortodonta

Doktor Magdalena Rutkowska, certyfikowana lekarka Invisalign®. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym systemem Invisalign®.  Ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu i Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Brała udział w licznych kursach i szkolenia Invisalign® w Polsce i za granicą. Przed rozpoczęciem każdego leczenia doktor Rutkowska planuje dla każdego pacjenta indywidualnie wizualizację oraz wideo – symulację efektu końcowego leczenia.

Doktor Magdalena Rutkowska ma duże doświadczenie w leczeniu pacjentów zagranicznych. Jest autorką wielu publikacji, między innymi „Turystyka medyczna w praktyce – kompendium dla menedżerów w ochronie zdrowia”, prowadzi również moduł na MBA w Ochronie Zdrowia na Uczelni Łazarskiego „Jak pozyskać pacjenta zagranicznego“. Aktywnie promuje polskie usługi prozdrowotne na arenie międzynarodowej na licznych targach i kongresach turystyki medycznej min. „WMTC – World Medical Tourism Congress“ w USA, czy „IMTEC“ w Dubaju.

Dodatkowo poza działalnością zawodową dr Magdalena Rutkowska od wielu lat jest zaangażowana społecznie wspierając przedsiębiorczość kobiet w Polsce. Współpracuje ze Szkołą Liderek, Nowoczesną Kobietą, Kongresem Kobiet i wieloma innymi organizacjami prokobiecymi w Polsce.

Lek. med. Magdalena Rutkowska
Polski English
anabolic steroidssteroids side effectsside effects of steroidsliver king steroidswhat do steroids dolegal steroidswhat are steroidssteroids for saletopical steroidswhat are steroids used for