fbpx

Laserowe leczenie zębów

Laserowe leczenie zębów to leczenie wiązką światła. W naszym gabinecie leczenie zębów laserem odbywa się z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu marki Biolase. Laser WATERLASE MD TURBO™ jest przełomowym urządzeniem w stomatologii laserowej, który umożliwia wykonanie niemal wszystkich procedur dentystycznych na tkankach miękkich i twardych w obrębie jamy ustnej. Leczenie zębów laserem jest bezbolesne i redukuje stres u pacjenta. Laser stomatologiczny działa bardzo precyzyjnie, metodami mikroinwazyjnymi z zachowaniem zdrowych struktur zębów i przylegających do niego tkanek, bez ich uszkadzania. Jest to jedyny tego rodzaju i klasy laser stomatologiczny na świecie i jest on dostępny w naszym gabinecie w samym centrum miasta Warszawa.

Jako jedyny gabinet stomatologiczny w Warszawie posiadamy najbardziej innowacyjny i wszechstronny laser Waterlase iPlus. Laser Waterlase daje możliwość wszechstronnego zastosowania w większości przypadków bez znieczulenia, ogranicza krwawienie i konieczność zakładania szwów, wyposażony jest w szczegółowy protokół leczenia periodontologicznego i okołoimplantologicznego, przyspiesza gojenie, pozwala opracować ubytki próchnicze. Świetne rezultaty uzyskuje w leczeniu tkanek twardych, miękkich i kostnych. Laser stosujemy, aby przygotować tkanki zębów do zabiegów protetycznych. Często wykorzystywany jest do leczenia aft i opryszczki. 

Laser stomatologiczny ma właściwości bakteriobójcze i dezynfekcyjne dlatego tak świetnie sprawdza się w leczeniu zapalenia przyzębia, dezynfekcji i odkażaniu kieszonek dziąsłowych czy kanałów korzeniowych oraz łagodzi podrażnienia wokół implantów.

Do czego służy i jak działa laser stomatologiczny?

Laser stomatologiczny ma zastosowanie przede wszystkim do opracowywania ubytków próchniczych klasy I, II, III, IV i V, bez wytwarzania niekorzystnego efektu termicznego oraz mikropęknięć występujących wskutek wibracji wierteł w końcówkach wysokoobrotowych, osteoplastyki, osteotomii, apikoektomii, podnoszenia zatok szczękowych. Laser dysponuje bardzo szerokim marginesem bezpieczeństwa i nie powoduje zwęglania tkanek.

Metoda Endolase RFT™ to rewolucyjna metoda leczenia kanałowego (endodontycznego). Zastosowanie końcówek do lasera EndoTips™ redukuje o 99 procent liczbę bakterii – enterococcus faecalis. Końcówki do lasera stomatologicznego emitują energię promieniowo. Laser stomatologiczny to gwarancja szybkiego i bezbolesnego leczenia zębów. Czas wykonania zabiegu skraca się do 3-4 minut. Dla porównania z metodą konwencjonalną, gdy leczenie zębów zajmuje około 20-30 minut.

Laser stomatologiczny wykorzystuje się w endodoncji (leczenie kanałowe), chirurgii, przy wszczepianiu implantów zębowych oraz w periodontologii.

Nasz zespół

Marzena Kupis BIO
Marzena Kupis
Stomatolog
Magdalena Rutkowska BIO
Magdalena Rutkowska
Ortodonta
kubik
Tomasz Kubik
Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii
Zdjęcie Chirurga
Marek Hołubowicz
Chirurg stomatolog

Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną na każdym etapie. Każdy z naszych pacjentów otrzymuje podczas indywidualnych konsultacji wszelkie informacje niezbędne do zachowania pięknego uśmiechu. Zawsze pracujemy w duecie lekarz i asystent do wyłącznej dyspozycji pacjenta. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który dba o regularne podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach, targach i spotkaniach. Dzięki sprawdzonym i nowoczesnym rozwiązaniom zapewniamy całkowicie bezbolesne leczenie przy użyciu wysokiej jakości sprzętu i materiałów.

Umów wizytę

604 555 704

Polski English
anabolic steroidssteroids side effectsside effects of steroidsliver king steroidswhat do steroids dolegal steroidswhat are steroidssteroids for saletopical steroidswhat are steroids used for