fbpx

Kosmetyczna korekta linii uśmiechu

To w jaki sposób układają się usta podczas mówienia i uśmiechu odgrywa znaczącą rolę w tym jak wygląda cała twarz. Jeśli podczas mówienia i lekkiego uśmiechu zęby nie są widoczne cała twarz sprawia wrażenie starszej i smutnej. 

Linia ust może być zmodyfikowana przez zmianę długości zębów. Bardzo skutecznym i szybkim zabiegiem jest korekta linii dziąseł. Wykonujemy ją podczas jednej wizyty laserem Waterlase. Zabieg trwa około 1 godziny i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Jeśli podczas mówienia i lekkiego uśmiechu zęby nie są widoczne cała twarz sprawia wrażenie starszej i smutnej. Podczas mówienia powinna być widoczna 1/3 powierzchni zębów. Wydłużenie zębów możliwe jest podczas jednej wizyty materiałem kompozytowym (bonding) lub na dwóch wizytach licówkami.

Nasz zespół

Marzena Kupis BIO
Marzena Kupis
Stomatolog
Magdalena Rutkowska BIO
Magdalena Rutkowska
Ortodonta
Zdjęcie Chirurga
Marek Hołubowicz
Chirurg stomatolog
kubik
Tomasz Kubik
Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną na każdym etapie. Każdy z naszych pacjentów otrzymuje podczas indywidualnych konsultacji wszelkie informacje niezbędne do zachowania pięknego uśmiechu. Zawsze pracujemy w duecie lekarz i asystent do wyłącznej dyspozycji pacjenta. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który dba o regularne podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach, targach i spotkaniach. Dzięki sprawdzonym i nowoczesnym rozwiązaniom zapewniamy całkowicie bezbolesne leczenie przy użyciu wysokiej jakości sprzętu i materiałów.

Umów wizytę

+48 604 555 704

Polski English
anabolic steroidssteroids side effectsside effects of steroidsliver king steroidswhat do steroids dolegal steroidswhat are steroidssteroids for saletopical steroidswhat are steroids used for