fbpx
lek. stom. Jerzy Sowiński

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Ukończył szkolenie specjalizacyjne z chirurgii stomatologicznej na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie. W trakcie przygotowań do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego.

Specjalizuje się  w zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, protetyki, implantoprotetyki, periodontologii oraz sterowanej regeneracji kości i tkanek miękkich.

Zajmuje się także planowaniem i wykonaniem leczenia mającego na celu odzyskanie prawidłowej wysokości zwarcia przy użyciu implantów, jak i na zębach własnych.

Od początku kariery pogłębia wiedzę w wyżej wymienionych gałęziach stomatologii uczestnicząc w sympozjach, zjazdach, kursach oraz konferencjach naukowych. Swoje umiejętności rozwija uczestnicząc w szkoleniach znanych polskich, jak i zagranicznych autorytetów w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, szczękowo-twarzowej i implantologii.

W codziennej praktyce współpracuje z innymi specjalistami z dziedziny stomatologii oraz pokrewnych specjalizacji lekarskich. Dobrze odnajduje się w pracy w zespołach zajmujących się leczeniem wielospecjalistycznym pacjenta.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Zainteresowania: podróże, żeglarstwo pływanie i inne sporty wodne. Prywatnie właściciel dwóch psów.

Polski English
anabolic steroidssteroids side effectsside effects of steroidsliver king steroidswhat do steroids dolegal steroidswhat are steroidssteroids for saletopical steroidswhat are steroids used for