Higienizacja - AIRFLOW PROPHYLAXIS MASTER | EMS Dental

Skaling, piaskowanie i fluoryzacja

Higienizacja stomatologiczna wchodzi na nowy poziom dzięki innowacyjnemu urządzeniu Airflow Prophylaxis Master od firmy EMS Dental. Szwajcarska precyzja, doskonały design i niezawodność to zaledwie kilka z długiej listy zalet tego nowoczesnego sprzętu stomatologicznego. Airflow Prophylaxis Master to unikalne rozwiązanie niosące profity zarówno dla lekarzy stomatologii, jak i ich pacjentów.

Airflow Prophylaxis Master to urządzenie stworzone z myślą o profesjonalnym, skutecznym i intensywnym użytkowaniu. Charakteryzuje się wysoką dokładnością, ergonomią i łatwością konserwacji, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów higienicznych. Urządzenie łączy w sobie piaskarkę naddziąsłową i poddziąsłową Airflow oraz skaler ultradźwiękowy w technologii New Piezon NO PAIN. Jest bezpieczne, nie wywołuje dolegliwości bólowych oraz dyskomfortu, co jest niezwykle istotne dla pacjentów. Proszek stosowany do zabiegu skutecznie usuwa przebarwienia, biofilm, a także kamień nazębny (naddziąsłowy i poddziąsłowy), zmniejszając konieczność stosowania innych narzędzi i środków. Airflow Prophylaxis Master pozwala na przekrojowe badanie stanu próchnicy, leczenie podtrzymujące oraz profilaktykę chorób przyzębia.

Warto pamiętać jak ważna jest regularna higienizacja jamy ustnej. Dzięki niej nasze zęby pozostają zdrowsze i bielsze. Kamień nazębny powoduje występowanie próchnicy, nieświeżego oddechu, nadwrażliwości zębów, a także może prowadzić do wystąpienia paradontozy. Higienizacja zębów to zabieg, któremu powinniśmy poddawać się minimum raz na 6 miesięcy, aby cieszyć się pięknym uśmiechem przez długi czas. Z urządzeniem Airflow Prophylaxis Master higienizacja jamy ustnej jest łatwa, szybka i niezwykle skuteczna.

Nasz zespół

Marzena Kupis BIO
Marzena Kupis
Stomatolog
Magdalena Rutkowska BIO
Magdalena Rutkowska
Ortodonta
kubik
Tomasz Kubik
Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii
Zdjęcie Chirurga
Marek Hołubowicz
Chirurg stomatolog

Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną na każdym etapie. Każdy z naszych pacjentów otrzymuje podczas indywidualnych konsultacji wszelkie informacje niezbędne do zachowania pięknego uśmiechu. Zawsze pracujemy w duecie lekarz i asystent do wyłącznej dyspozycji pacjenta. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który dba o regularne podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach, targach i spotkaniach. Dzięki sprawdzonym i nowoczesnym rozwiązaniom zapewniamy całkowicie bezbolesne leczenie przy użyciu wysokiej jakości sprzętu i materiałów.

Umów wizytę

604 555 704

Polski English