fbpx

Higienizacja - AIRFLOW PROPHYLAXIS MASTER | EMS Dental

Skaling, piaskowanie i fluoryzacja

Warto pamiętać jak ważna jest regularna higienizacja jamy ustnej. Dzięki niej nasze zęby pozostają zdrowsze i bielsze. Kamień nazębny powoduje występowanie próchnicy, nieświeżego oddechu, nadwrażliwości zębów, a także może prowadzić do wystąpienia paradontozy. Higienizacja zębów to zabieg, któremu powinniśmy poddawać się minimum raz na 6 miesięcy, aby cieszyć się pięknym uśmiechem przez długi czas.

 

Airflow Prophylaxis Master to urządzenie stworzone z myślą o profesjonalnym, skutecznym i intensywnym użytkowaniu. Charakteryzuje się wysoką dokładnością, ergonomią i łatwością konserwacji, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów higienicznych. Urządzenie łączy w sobie piaskarkę naddziąsłową i poddziąsłową Airflow oraz skaler ultradźwiękowy w technologii New Piezon NO PAIN. Jest bezpieczne, nie wywołuje dolegliwości bólowych oraz dyskomfortu, co jest niezwykle istotne dla pacjentów. Proszek stosowany do zabiegu skutecznie usuwa przebarwienia, biofilm, a także kamień nazębny (naddziąsłowy i poddziąsłowy), zmniejszając konieczność stosowania innych narzędzi i środków. Airflow Prophylaxis Master pozwala na przekrojowe badanie stanu próchnicy, leczenie podtrzymujące oraz profilaktykę chorób przyzębia.

Higienizacja stomatologiczna wchodzi na nowy poziom dzięki innowacyjnemu urządzeniu Airflow Prophylaxis Master od firmy EMS Dental. Szwajcarska precyzja, doskonały design i niezawodność to zaledwie kilka z długiej listy zalet tego nowoczesnego sprzętu stomatologicznego. Airflow Prophylaxis Master to unikalne rozwiązanie niosące profity zarówno dla lekarzy stomatologii, jak i ich pacjentów.

 

Nasz zespół

Marzena Kupis BIO
Marzena Kupis
Stomatolog
Magdalena Rutkowska BIO
Magdalena Rutkowska
Ortodonta
kubik
Tomasz Kubik
Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii
Zdjęcie Chirurga
Marek Hołubowicz
Chirurg stomatolog

Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną na każdym etapie. Każdy z naszych pacjentów otrzymuje podczas indywidualnych konsultacji wszelkie informacje niezbędne do zachowania pięknego uśmiechu. Zawsze pracujemy w duecie lekarz i asystent do wyłącznej dyspozycji pacjenta. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który dba o regularne podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach, targach i spotkaniach. Dzięki sprawdzonym i nowoczesnym rozwiązaniom zapewniamy całkowicie bezbolesne leczenie przy użyciu wysokiej jakości sprzętu i materiałów.

Umów wizytę

604 555 704

Polski English
anabolic steroidssteroids side effectsside effects of steroidsliver king steroidswhat do steroids dolegal steroidswhat are steroidssteroids for saletopical steroidswhat are steroids used for