fbpx

Diastema

Przerwa między zębami, czyli diastema, jest cechą bardzo charakterystyczną i podkreśla indywidualność, niektórym dodając uroku.
Jeśli jednak przestrzeń ta jest zbyt duża i stanowi dla pacjenta duży problem estetyczny, w gabinecie Your Dentist możemy zlikwidować przerwę między przednimi zębami podczas jednej wizyty.

Przerwa między zębami

Proponujemy najlepsze rozwiązanie: odbudowa kompozytem, sztuczne szkliwo, które strukturą i kolorem naśladuje naturalne szkliwo. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest brak preparacji zęba – sztuczne szkliwo jest „przyklejane” do zęba. Czasem, gdy należy jeszcze skorygować nieco kształt zębów, możemy wykonać licówki porcelanowe.

Diastema, czyli przerwa między jedynkami, to popularny i jednowizytowy zabieg, który często wykonujemy i naszych pacjetów. 

Poniżej zamieszczamy tylko niektóre zdjęcia prac dr Marzeny Kupis.

Nasz zespół

Marzena Kupis BIO
Marzena Kupis
Stomatolog
Zdjęcie Chirurga
Marek Hołubowicz
Chirurg stomatolog
kubik
Tomasz Kubik
Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną na każdym etapie. Każdy z naszych pacjentów otrzymuje podczas indywidualnych konsultacji wszelkie informacje niezbędne do zachowania pięknego uśmiechu. Zawsze pracujemy w duecie lekarz i asystent do wyłącznej dyspozycji pacjenta. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który dba o regularne podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach, targach i spotkaniach. Dzięki sprawdzonym i nowoczesnym rozwiązaniom zapewniamy całkowicie bezbolesne leczenie przy użyciu wysokiej jakości sprzętu i materiałów.

Umów wizytę

+48 604 555 704

Polski English
anabolic steroidssteroids side effectsside effects of steroidsliver king steroidswhat do steroids dolegal steroidswhat are steroidssteroids for saletopical steroidswhat are steroids used for