Opinie pacjentów

Co mówią o nas pacjenci


Pierwsze spotkanie/konsultacja bardzo pozytywne. Pani Marzena nie tworzy dystansu, bardzo klarownie wyjaśnia zawiłą dla laika problematykę oraz chętnie odpowiada na pytania. Zaproponowała kilka możliwości rozwiązania mojego problemu, z których mogę wybrać najbardziej mi odpowiadającą. Komunikatywna, zaangażowana w moj przypadek, usłyszałam wiele pomocnych informacji. Polecam

— BZ
(źródło: znanylekarz.pl - 09.03.2020)


Doktor Marzena podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie i z wielką troską. Zrobiła piękny uśmiech mojej narzeczonej, a teraz kończymy mój. Dzięki doświadczeniu oraz nowoczesnej technologii udało się poprawić cały zgryz (cofnięcie dolnej szczęki) bez konieczności operacji w niecały rok! Szczerze polecam!!

— Rafał Maślak

Chce z calego serca polecić uslugi Pani Dr. Marzena Kupis. Bylam jej pacjentka. Uslugę wykonala perfekcyjnie i to na dodatek w przyspieszonym tempie. U mnie to byla specyficzna sytuacja bo czas naglił - to Pani Doktor ponad swoje możliwosci starala sie dokończyc powierzone dla Niej czynności. Praca - bardzo dokładna, rzetelna i nie mòwię terminowa, bo to przecież była ponadterminowa. Bardzo też miła i przyjemna obsluga. Ta też droga chce serdecznie podziekować Pani Doktor Kupis, Panu z Laboratorium Dentystycznego i wszystkim którzy przyczynili się do tego, że dziś jestem bardzo zadowolona. Życzę powodzenia w życiu osobistym i bisnesie.

— Stanislawa Ch.
(źródło: rankinglekarzy.pl - 26.03.2020)

Stosujemy najwyższej jakości materiały stomatologiczne. Gabinet wyposażony jest w sprzęt najnowszej generacji (mikroskop, skaner 3 d, tomograf, RTG, lampę do wybielania zębów Beyond, laser iTero Waterlase iPlus), a indywidualna praca lekarza z pacjentem zapewniają najwyższą jakość oferowanych usług.

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone

Polski English