Wybielanie zębów

Białe zęby w godzinę. Jeżeli idealny kolor uzębienia nie został Ci „dany przez naturę”, to proste, profesjonalne wybielanie zębów laserem nada jaśniejszy o kilka tonów kolor. Wszystko to można uzyskać podczas jednogodzinnej wizyty w gabinecie stomatologicznym doktor Marzeny Kupis. Wybielanie zębów to szybki i bezpieczny sposób, aby uzyskać białe zęby, a tym samym zyskać pewność siebie. Wybielanie zębów u dentysty to najlepsza metoda, by cieszyć się piękny uśmiechem. Aby wspomóc efekty wybielania i zachować efekt na dłużej, przygotujemy również dla Państwa zestaw - tak zwane wybielanie nakładkowe zębów, czyli domowe wybielanie zębów.

Wybielanie zębów laserem

W gabinecie Yourdentist - lek.stom. Marzena Kupis używamy zestawu BEYOND. W czasie zabiegu lekarz dokładnie zabezpiecza dziąsła specjalanym preparatem. Następnie kilkakrotnie nakłada na przednie powierzchnie zębów żel i ustawia światło lampy BEYOND. Środek wybielający zawiera nadtlenek wodoru i 20-sto nanometrowy dwutlenek krzemu. Podczas jednego zabiegu utlenia całą powierzchnię 16-stu lub więcej zębów i przywraca im biel. Efektem jest wybielenie zębów od 5 do 14 odcieni według skali VITA standardowo używanej przez stomatologów.

Wybielanie zębów BEYOND

jest zabiegiem jednorazowym i bez efektów ubocznych. Aby wspomóc efekty wybielania i zachować efekt na dłużej, przygotujemy również dla Państwa zestaw do domowego wybielania, tak zwane wybielanie nakładkowe lub domowe wybielanie zębów. Pacjent musi je zakładać na minimum 4 godziny. Efekty wybielania zębów są uzależnione od częstotliwości aplikacji żelu. Zabieg wybielania zębów powinien być powtarzany w częstotliwości co 2-3 lata.

Wybielanie gabinetowe zębów - czas zabiegu-1 godzina
Wybielanie nakładkowe zębów - wybielanie domowe zębów - szyna powinna być założona na min.4 godziny kilka lub kilkanaście razy.

wybielanie zebow warszawa

 wybielanie zebow


laser

LASER WATERLASE

  • Bezbolesne leczenie zębów laserem Waterlase
  • Pierwszy taki laser w Warszawie

czytaj więcej

implanty

IMPLANTY

  • Implanty zębowe w robią w dzisiejszych czasach oszałamiającą karierę.

czytaj więcej

wedding

SMILE DESIGN

  • Czarujący uśmiech otwiera drzwi i łamie bariery do pełnego, szczęśliwego życia.

czytaj więcej

sztuczne

SZTUCZNE SZKLIWO

  • Uzupełnij szkliwo naturalne Uniwersalnym Szkliwem HRi (HRi - wysoki współczynnik załamania światła)

czytaj więcej

 

yd2iza

Lek.stom. Marzena Kupis - Your Dentist.pl

ul. Grzybowska 2/32
00-131 Warszawa

Zobacz jak dojechać

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 21:00

Sobota
9:00 - 15:00