Metamorfozy

Przedstawiamy naszą galerię metamorfoz protetycznych. Stomatologia estetyczna oferuje niewidoczne uzupełnienia zęba sztucznym szkliwem, którym z łatwością odbuduje się każdy ubytek. Zazwyczaj wypełnienia i korekta wykonywane są w czasie jednej wizyty. Stosujemy najwyższej klasy materiały naprawcze Enamel trwałością i kolorem identyczne zębom naturalnym. Ścieralność kompozytu jest taka sama jak szkliwa u człowieka. Sztuczne szkliwo posiada stabilny kolor ( nie zmienia go z czasem).

 

Wszelkie korekty uzębienia wykonujemy za pomocą najwyższej klasy materiału kompozytowego - Enamel. Naddany kompozyt (sztuczne szkliwo) jest nie do odróżnienia od reszty uzębienia. Sztuczne szkliwo to najszybsza i najbardziej efektywna korekta uzębienia. Bonding nie ingeruje w strukturę zęba naturalnego, to po prostu "doklejony" materiał idelanie przylegający do reszty własnego zęba. Kolor szkliwa dopasowujemy do jego podstawowego koloru. Zazwyczaj korekty dokonujemy w czasie jednej wizyty. Ten zabieg jest całkowicie odwracalny.

 

Ostatnia z prac ze stomatologii estetycznej doktor Marzeny Kupis. Pacjentka zgłosiła się w celu odbudowy startych zębów i korekty zgryzu. Doktor Marzena Kupis odbudowała zęby sztucznym szkliwem, które niczym nie różni się od naturalnego zęba, czyli wykonała tzw. bonding. Przy tym zabiegu unika się preparacji zębów, więc jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić estetykę uzębienia ( wybielić i zmienić kształt zębów). Bonding Warszawa


bonding warszawaNa poniższym zdjęciu lek.stom. Marzena Kupis wykonała, w czasie jednej wizyty, korektę kształtu zębów przednich materiałem Enamel,
zamknęła dastemę (przerwę między jedynkami) i poprawiła ustawienia dwójki. 

 diastema przed po

W ukazanym poniżej przypadku doktor Marzena Kupis wykonała pełną odbudowę estetyczną górnego i dolnego uzębienia, czyli popularny bonding. Oczyściła z kamienia i nagromadzonych osadów. Wyleczyła wszystkie zęby, w tym dwa wymagające skomplikowanego leczenia kanałowego pod mikroskopem. Materiałem Enamel uzupełniła zęby zdarte w procesie eksploatacji, dokonała ich estetycznej korekty kształtu, podniosła zgryz, powiększyła jedynki, dwójki i trójki. Na koniec zostały poddane laserowemu wybielaniu. Efekt jest powalający a różnica spektakularna.

marzena kupis stomatolog

Na fotografii poniżej doktor Kupis na "tzw. martwą jedynkę" nałożyła koronę pełnoceramiczną. 

korona pełnoceramiczna marzena kupis

Zdjęcie przedstawia wyrównanie sztucznym szkliwem ułamanych bądź startych w procesie eksploatacji zębów. Naddany kompozyt w niczym nie różni się ani kolorem, ani strukturą od naturalnego zęba. Fachowa nazwa tego zabiegu to, bardzo popularny wśród pacjentów, bonding. Warto podkreślić, że ścieralność kompozytu jest taka sama jak zębów naturalnych, sztuczne szkliwo posiada stabilny kolor ( nie zmienia go z czasem). W większości przypadków omija się szlifowanie zębów. Przez lata pacjent ściera sztuczne szkliwo, własny ząb pozostaje nienaruszony.

 bonding marzena kupisbonding6
bonding przed po marzena kupis

Poniższa fotogafia ilustruje szybką i trwałą estetyczną korektę zębów przednich. Zastosowany materiał kompozytowy to Enamel.

sztuczneszkliwo5

 W czasie jednej wizyty lek.stom. Marzena Kupis, materiałem Enamel, odbudowała pacjentowi dwójkę. Różnica jest spektakularna.

sztuczne

Jednowizytowa odbudowa estetyczna dwójki materiałem Enamel. 

sztuczneszkliwo

Pełna, estetyczna odbudowa wszystkch zębów - licówki porcelanowe.

licówki porcelanowe marzena kupis

W poniższym przypadku pacjentka uzyskała nowe uzębienie przez nałożenie koron i licówek, które powiększyły zęby, wyrównały je i przywróciły im biel.

korony licówki marzena kupis

Odbudowa złamanego w czasie upadku zęba.

sztuczne szkliwo marzena kupis

 Ukrycie diastemy - estetyka przednich zębów. Bardzo popularny i prosty, jednowizytowy zabieg.

diastema przed po

Your Dentist.pl
Lek.stom. Marzena Kupis 


ul. Grzybowska 2/32
00-131 Warszawa

Zobacz jak dojechać

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 21:00

Sobota
9:00 - 15:00

Mapa strony

Marzena Kupis - ZnanyLekarz.pl